img

Wiesz, że pracujesz w salonie, kiedy ...

Wiesz, że pracujesz w salonie, kiedy...

Wszystko, od przebarwionych paznokci do ciągle obolałych stóp, mamy jeszcze 10 powodów, aby utwierdzić w przekonaniu, że pracujesz w salonie, kiedy...

10. Wracasz do domu po długim dniu i mówisz swojemu chłopakowi/mężowi: "Zrobiłam dzisiaj 20 facetów," a on nie mruga powieką.

9. Po pracy nie chcesz rozmawiać przez co najmniej godzinę po całym dniu, powtarzając w kółko te same rozmowy. "Jak się ma twoja mama?" "Czy robisz coś miłego w ten weekend?"

8. Pomimo noszenia rękawiczek, twoje paznokcie są ciągle poplamione farbą do włosów lub lakierem do paznokci, zapomnij o pięknym manicure dla siebie.

7. Kiedy tylko spotkasz kogoś nowego i powiesz mu, że jesteś fryzjerem, natychmiast się z nim skontaktuj: "Co zrobiłabyś z moimi włosami?"

6. Spędzając całe dnie na wstawaniu, nożyczkach w ręku lub pochylaniu się nad umywalką, jesteś przyzwyczajona do obolałych stóp i bolących pleców. Chociaż, spójrz na to z jasnej strony, jest więcej wymówek do masażu.

5. Kiedy klienci nie są w pracy sami, są w salonie, który jest zazwyczaj w weekend, wiesz, że pracujesz w salonie, kiedy nie wiesz, jak to jest mieć sobotę wolne od pracy.

4. Każdy numer reprezentuje kolor! "Ooh spójrz na godzinę 9:16" - w twojej głowie jest bardzo jasny popielaty fioletowy blond.

3. Oferowanie klientom wielu filiżanek herbaty lub kawy przez cały dzień, ale twój napar... jest zimny.

2. Po spędzeniu czterech godzin pomagając wszystkim innym przygotować się, Do czasu przyjazdu taksówki wszyscy Twoi przyjaciele wyglądają bajecznie, ale Ty wyglądasz jakbyś został przeciągnięty przez żywopłot do tyłu...

1. I w końcu, pomimo noszenia rękawiczek i fartucha, na mundurze po wosku do bikini nadal znajdują się łobuzy... Ładnie.

Rozpoznajesz te "chwile salonowe"?

Justyna Grzyb

Redakcja djokovic.pl

Zobacz również