img

3 najlepsze oleje do włosów dla wszystkich klientów w 2020 r.

Czy używasz olejków do włosów na klientach w swoim salonie? Podczas gdy mogą one pozostawić włosy miękkie, lśniące i odżywione, mogą też ryzykować obciążanie włosów i pozostawianie ich bardziej przetłuszczających się niż wspaniałych!

Ponadto, istnieje również wiele opcji olejków dostępnych dla różnych rodzajów włosów; od arganów po awokado, od kokosów po makadamię i inne, znalezienie idealnych opcji dla Twoich klientów może wydawać się jak pole minowe.

Jednakże, istnieje kilka cudownych produktów, które mogą przynieść oszałamiające rezultaty dla wszystkich Twoich klientów potrzeb.

Musisz tylko wiedzieć, który z nich wybrać i jak go używać...

Do czego używane są oleje do włosów?

Olejki do włosów są idealne do odżywiania włosów suchych i zniszczonych. Pozostawiają błyszczące i lśniące wykończenie, które pomaga ujarzmić sierść i wypadające włosy, jednocześnie zapobiegając łamaniu się i rozdwajaniu końcówek w przyszłości. Niektóre z nich mogą również pomóc w utrzymaniu żywego koloru włosów i chronić je przed uszkodzeniem podczas stylizacji termicznej.

Które oleje są najlepsze dla włosów?

Istnieje wiele różnych olejków, które mogą być stosowane na włosach. W większości są one pozyskiwane z orzechów i owoców, a każdy z nich ma swoje własne właściwości, które najlepiej pasują do konkretnych potrzeb włosów. Niektóre z nich mają właściwości głęboko nawilżające, dzięki czemu najlepiej sprawdzają się na włosach suchych lub kręconych. Inne są bardziej lekkie, dzięki czemu idealnie nadają się do włosów delikatniejszych.

Oto tylko niektóre z najlepszych olejków do stosowania na włosy...

  • Olej arganowy. Jeden z najbardziej poszukiwanych olejków do włosów, arganowy jest bogaty w witaminę E, co czyni go idealnym środkiem nawilżającym. Osłabia puszenie się włosów, pozostawia błyszczące wykończenie i pomaga zapobiegać uszkodzeniom termicznym.

  • Olejekmakadamiański. Ten silnie przetłuszczający się olejek jest niezwykle odżywczy dla włosów i może głęboko wnikać we włosy, zapewniając im super delikatne rezultaty. Ulubiony przez osoby o gęstych, kręconych włosach, które potrzebują dodatkowego nawilżenia.

  • Olejek zawokado. Podobnie jak olejek z makadamii, olejek z awokado ma wysoką zawartość tłuszczu i może łatwo przenikać do włosów. Jednak jego zaletą jest także lekkość, dzięki czemu olejek ten nie obciąża delikatniejszych włosów. Może być również pomocny przy łupieżu i suchej skórze głowy.

  • Olej z nasionwinogron. Olej z nasion winogron jest bardzo użyteczny, choć może nie przyciągać takiej samej uwagi jak inne oleje. Jest on wysoki w przeciwutleniacz związek, OPC, który niektóre badania sugerują, że może pomóc w utracie włosów i wzrostu. Jest również lekki i nietłusty, tak wielki dla bardziej oleistych typów włosów.

Jak używać olejku do włosów na włosach Twoich klientów

Wiedza, jak używać olejków do włosów dla swoich klientów jest kluczem do osiągnięcia rezultatów, które kochają. Olejki do włosów mogą być stosowane przed myciem włosów, na mokrych i suchych włosach.

Oto kilka wskazówek, jak najlepiej używać olejków do włosów w Twoim salonie...

1. Użyj go jako boost do szamponu wstępnego

Masz klienta, który wyrządził poważne szkody swoim włosom, ale martwisz się o to, żeby nie obciążyć ich cienkimi pasmami?

Przed użyciem szamponu, przeczesz ich suche włosy odrobiną olejku. Pozostaw je na kilka minut do wchłonięcia, aby uzyskać wszystkie odżywcze dobrodziejstwa, a następnie możesz zmyć pozostałości i ułożyć je jak zwykle.

2. Daj klientom przedmuchiwanie suchego szamponu do włosów.

Jest to najbardziej popularny sposób użycia olejku do włosów. Po umyciu i nałożeniu odżywki, włosy należy osuszyć ręcznikiem, a następnie nałożyć go na włosy na całej długości. Pamiętaj, że niewielka ilość szamponu to długa droga! Jest to szczególnie pomocne, jeżeli chodzi o rozczesywanie kręconych włosów. Efektem będą jedwabiste i lśniące zamki w suszarce do włosów!

3. Zakończ swój styl z połyskiem.

Innym ulubionym sposobem stosowania olejków do włosów jest po wysuszeniu włosów. Niewielką ilość należy nałożyć na końcówki włosów, aby nadać im połysk - po prostu trzymaj się z dala od cebulek. Może to również pomóc w oswojeniu odstających od nich odstających od ziemi włosów podczas stylizacji warkoczy lub upięcia.

Pamiętaj, uważaj na to, ile oleju używasz na włosach klientów. W przypadku włosów cienkich i prostych, używaj mniej i unikaj odrostu - jedna pompka powinna wystarczyć, a nawet mniej na włosach krótszych. Włosy grube i kręcone mogą potrzebować więcej produktu.

Nasze 3 najlepsze oleje do włosów dla Twojego salonu

Jakich olejków do włosów powinnaś używać w swoim salonie, aby zapewnić wszystkim swoim klientom możliwość korzystania z ich dobrodziejstw?

Tutaj, w Salons Direct, wybraliśmy trzy fantastyczne opcje, które pozostawiają wszystkie rodzaje zamków czuć się miękko, elastycznie i beztłuszczowo...

Wella Professionals Oil Reflections Lekki Świetlisty Olej Odblaskowy

Najlepszy olejek do włosów delikatnych i suchych

Lekka formuła tego olejku do włosów jest mieszanką olejków z makadamii i awokado, które mogą przenikać przez włosy, zapewniając im wyjątkową miękkość. Olejki te są również nietłuste, co czyni z nich nasz najlepszy olejek do włosów delikatnych z suchymi końcówkami. Możesz go używać, kiedy tylko chcesz - na suchych lub mokrych włosach - co czyni go niezwykle wszechstronnym do użytku w salonie, dzięki czemu możesz go dostosować dokładnie do potrzeb swoich klientek.

Olejek do włosów Orofluido Elixir

Najlepszy olejek do włosów uszkodzonych na sucho i do włosów kręconych

Nałóż ten olejek na suche, zniszczone lub puszyste włosy, gdy są mokre, aby ułatwić ich rozczesywanie i skrócić czas suszenia. Formuła jest mieszanką trzech olejków, w tym głęboko nawilżającego oleju arganowego, co czyni go doskonałym dla bardzo suchych lub zniszczonych włosów, a także oswajanie niechcianych puszenie się włosów. Ponadto, filtr UVA/UVB jest świetny do ochrony włosów farbowanych w okresie letnim, podczas gdy orientalny zapach i jedwabista konsystencja dodaje trochę luksusu.

L'Oreal Mythic Oil

Najlepszy olejek do pielęgnacji i wzrostu włosów

Dla klientów, których misją jest uprawa długich i zdrowych włosów, L'Oreal Mythic Oil jest świetnym produktem. Dzięki specjalnej mieszaninie awokado i oleju z pestek winogron, ten lekki olej do włosów może głęboko odżywić włosy dzięki nawilżeniu i przeciwutleniaczom, wspomagając wzrost mocnych i lśniących pasm. Wszystko to przy jednoczesnym pozostawieniu efektu bez puszystych i lśniących włosów, co sprawia, że stają się one bardziej rozpieszczające!

Justyna Grzyb

Redakcja djokovic.pl

Zobacz również