img

Say Style, Speak EIMI

EIMI: Nowa gama stylizacyjna od Wella Professionals

Wella Professionals wprowadziła na rynek linię stylistyczną NEW EIMI, czerpiąc inspirację z różnych kultur, osobowości, eklektycznych stylów i miejskich trendów z całego świata, które kształtują nasz indywidualny styl i unikalną tożsamość.

Poszukiwacze indywidualnych stylów mogą wybierać spośród niezbędnych elementów stylizacyjnych, niezależnie od tego, czy chcą uzyskać dziką fakturę, olśniewający połysk, zwiększenie objętości, czy gładkie i eleganckie wykończenie - istnieje produkt odpowiedni dla wszystkich potrzeb.

Wella Professionals Global Director for Styling, Eugene Souleiman w pełni popiera tę linię i komentuje: "Dzięki nowej linii EIMI, możesz wydobyć indywidualny styl każdego z nas, tworząc fryzurę, z którą chce się wyrazić. Uważam się za osobę EIMI - ekspresjonistkę, kreatywną wizualnie i gotową wypowiedzieć się na temat mojego stylu".

 

Nowa kolekcja EIMI posiada trzy NOWE produkty.

-Suszony szampon Dry Me, który jest idealnym produktem do kreowania objętości i matowej faktury głowy. Wystarczy równomiernie rozprowadzić go po suchych włosach, aby uzyskać natychmiastowy efekt odświeżenia.

-Sugar Lift dodaje fryzurze chwytliwą, ale lśniącą teksturę i wyrazistość bez przeciążania włosów i czynienia ich ciężkimi. Najlepiej sprawdza się na mokrych lub wilgotnych włosach przed suszeniem.

-Perfect Me jest balsamem do stylizacji, który wygładza, definiuje, dodaje blasku, chroni przed ciepłem, oswaja odstające włosy i tworzy przepysznie gładkie włosy, wystarczy nałożyć go na włosy jako ostatni krok po stylizacji. Ten cudowny produkt posiada również technologię pielęgnacji skóry i włosów, która daje efekt naprawczy.

Inne produkty obejmują:

-Thermal Image to doskonały produkt do ochrony włosów podczas korzystania z podgrzewanych urządzeń i pomagający uzyskać gładkie i jedwabiste wykończenie.

-Glam Mist to lekka mgiełka połyskująca, która chroni przed wilgocią po nałożeniu na suche włosy.

-Shimmer Delight to spray nabłyszczający do wykończenia, dodający włosom blasku o właściwościach zapobiegających puszeniu się włosów.

-Pearl Styler jest używany do uzyskania wyjątkowego uniesienia i tekstury po nałożeniu na suche włosy.

-Grip Cream tworzy charakterystyczny styl po nałożeniu na suche włosy.

-Texture Touch to ciągliwa, matowa glinka, która zapewnia luźne, elastyczne trzymanie.

Justyna Grzyb

Redakcja djokovic.pl

Zobacz również