img

Trendy dekoratorskie dla Twojej estetyki w tym 2021 roku

 1. Strona główna
 2. Blog AgendaPro Estetyka
 3. Trendy dekoracyjne dla twojego ...

Zawsze, gdy nadchodzi nowy rok, przynosi on ze sobą nowe rzeczy. Trendy się zmieniają, Pantone co roku wybiera nowy kolor, a nasza chęć przemodelowania wszystkiego staje się coraz większa. Dlatego, aby złagodzić twoje pragnienie reorganizacji wszystkiego i przynieść ci inspirację do dekoracji firmy, przynosimy ci kilka pomysłów na dekorację dla twojej estetyki w oparciu o trendy z 2021 roku.

Kolor roku według Pantone

Zanim przejdziemy do trendów dekoratorskich, porozmawiajmy o kolorze. Pantone w swoim corocznym oświadczeniu, które ma nam powiedzieć, jaki będzie kolor roku w przyszłym roku, zdecydował, że ten 2021 nie będzie miał tylko jednego koloru, ale dwa: Illuminating i Ultimate Gray, dodając tekstowo, że chodzi im o: "Unię kolorów, która przekazuje wiadomość o sile i nadziei, zarówno ponadczasową, jak i energetyzującą".

Via Pantone

Zjednoczeni, aby zademonstrować naszą potrzebę bycia widzianym, rozpoznawanym, widocznym i słyszalnym, Illuminating i Ultimate Gray niosą przesłanie siły i pozytywności. I z tym stwierdzeniem niewątpliwie będą to kolory, które w ciągu roku zobaczymy najczęściej.

Podążając za kolorami roku, inne odcienie, takie jak jasny szary, beżowy, biały, oliwkowa zieleń, baby blue, terakota, pudrowy róż i zielonkawy błękit wejdą do palety na rok 2021 w celu przekazania spokoju, równowagi, pogody ducha i dobrego samopoczucia. Tonacje ziemi i pastele będą bohaterami tego roku.

Via Pinterest

Rok pełen estetycznych koncepcji, przejawiających się poprzez sztukę, neutralność i spokój po wzburzonym 2020 roku będzie podstawą tegorocznych aranżacji wnętrz. W tym sensie wybieranie mniej zanieczyszczających zasobów lub takich, które są bardziej przyjazne dla naszego środowiska, jest trendem, który utrzyma się przynajmniej przez najbliższe dziesięć lat.

Jeśli jesteś właścicielką salonu kosmetycznego, to wiesz, że niezwykle istotna jest świadomość istotnych dla Twojego biznesu trendów i trzymanie się ich. Dlatego przemeblowanie fizycznej przestrzeni salonu kosmetycznego zgodnie z trendami z 2021 roku może zwiększyć twoją propozycję wartości; dodatkowo możesz rozszerzyć wiele z tych zaleceń dotyczących dekoracji na inne formaty, takie jak twoje sieci społecznościowe lub strona internetowa.

Oto 10 pomysłów na udekorowanie salonu kosmetycznego w 2021 roku zgodnie z trendami rynkowymi:

10 pomysłów na udekorowanie swojej estetyki w tym 2021 r.

Jeśli jesteś redecorating swój dom lub firmę, niektóre z idealnych materiałów, aby pozostać na trend są:

 1. Drewno połączone z neutralnymi odcieniami. Możesz pokryć podłogi, ściany i sufity, jeśli chcesz i upewnij się, że używasz neutralnej lub jasnej palety kolorów, aby zachować dobry kontrast i nie stracić stylu.

 2. Rzemiosła. Przedmioty dekoracyjne wykonane z gliny będą w tym roku Twoimi najlepszymi sprzymierzeńcami w dekoracji.

 3. Tekstylia takie jak len i wełna. Nadal stawiamy na to, co jest mniej szkodliwe dla naszej planety. Ponieważ przemysł tekstylny jest drugim najbardziej zanieczyszczającym środowisko przemysłem na świecie, nie dziwi fakt, że dominuje wykorzystanie tkanin organicznych, które w pewien sposób wpisują się w przestrzeń i generują ciepło.

 4. Materiały dekoracyjne wykonane z bioplastiku. Dla tych, którzy chcą podnieść wystrój swojej przestrzeni, będą stawiać na nową erę rozwoju zrównoważonego designu z materiałami wielokrotnego użytku i niskim wpływem na środowisko.

 5. Aromaterapia. Świece będą dla Ciebie wielkim sprzymierzeńcem w kwestii dekoracji. Pomogą Ci rozświetlić, zapewnią potrzebne ciepło, a także stworzą całe doświadczenie wokół swojego aromatu.

 6. Industrialne, ale niech to będzie moda . Industrialne, ale bardzo eleganckie przestrzenie będą najlepszym połączeniem. Dodatkowo połączenie tak wielu elementów sprawi, że przestrzenie staną się wyjątkowe.


  Via Pinterest
 7. Niskie i szerokie meble. Chodziło będzie o zapewnienie komfortu i ciepła, dlatego lepiej wybrać meble bardzo wyściełane, nie tak wysokie, ale szerokie. Chodzi o to, by ludzie czuli się jak w domu.

 8. Minimalizm w łazienkach. Miej na swojej próżności jak najmniej produktów. Chodzi o to, aby wyglądała na czystą i przestronną. Używaj jasnych kolorów i mieszaj materiały w tej samej przestrzeni.

 9. Japończyk. W tym roku trendem będzie przekazywanie spokoju, dlatego wszelkiego rodzaju dekoracje, które wskazują na kulturę japońską, aby stworzyć stan "zen" będą idealne.

 10. Duże obrazy, delikatne linie. Jasne przestrzenie, które pozwalają oddychać między sobą, z niewielu obrazów, ale te, które istnieją o dużej wielkości najlepiej z minimalistycznych artystów, którzy są dedykowane do pełnego pociągnięcia linii do postaci.

Via Pinterest

Oto dziesięć kluczowych trendów tego nowego roku, które możesz zastosować w praktyce podczas dekorowania każdej swojej przestrzeni. Szczególnie dla wszystkich tych ludzi, którzy mają estetykę, biorąc pod uwagę każdą z tych wskazówek dotyczących redecoratingu sprawi, że twoi klienci poczują się komfortowo; w ten sposób, odpocznij, że będą chcieli wrócić do miejsca, które nie tylko daje im wysokiej jakości usługi estetyczne, ale także sprawia, że czują się w spokoju dzięki wszystkim elementom, które uzupełniają się nawzajem, aby zapewnić to poczucie spokoju i dobrego samopoczucia.

Artykuły powiązane

1. jak urządzić małą estetykę

2. meble do salonów piękności

3. Stretchery dla salonów kosmetycznych

Karolina Malinowska

Redakcja djokovic.pl

Zobacz również