img

Krótkie fryzury damskie

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro Uroda
  3. Krótkie fryzury damskie

Modelki na wiosenno-letnich wybiegach pokazały nam nowy trend: krótkie i łatwe do ułożenia włosy. Ponadto, wiele hollywoodzkich gwiazd uwielbia krótkie włosy, które świetnie sprawdzają się w gorącym sezonie i mogą odmienić wygląd nowoczesnej kobiety, która kocha wygodę i ma odwagę spróbować czegoś nowego.

Oto 5 fryzur, które nigdy nie wychodzą z mody, które możesz wypróbować w swoim salonie i polecić swoim klientkom.

Fryzura pixie

Jest to najpopularniejsza krótka fryzura. Dzięki tak wielu możliwościom stylizacji fryzury, można uzyskać wygląd odpowiadający preferencjom każdej kobiety. Dzięki kilku kluczowym produktom do utrwalenia tej fryzury, Twoja klientka nie będzie musiała przez cały dzień przeglądać się w lustrze.

Ten krój jest zalecany dla kobiet, które mają:

  1. Kobiece rysy twarzy.
  2. Duże kości policzkowe
  3. Duże oczy, szeroki uśmiech lub pełniejsze usta.

Miley Cyrus, Anne Hathaway i Katy Perry, które spopularyzowały tę fryzurę.

Krótka fryzura pixie

Krótsze pixie wyglądają świetnie, dlatego wiele kobiet, w tym ikony mody, wybierają takie fryzury. Ponadto zapewnia klientce, że rano nie będzie miała trudności z ułożeniem fryzury.

Jaka fryzura może być mniej wymagająca w utrzymaniu niż krótsza pixie? Te bardzo krótkie fryzury wyglądają zabawnie, odważnie i cool. Wystarczy połączyć tę fryzurę z najbardziej pasującym kolorem, a Twój klient uzyska najlepszy wygląd przy minimalnym wysiłku.

Asymetryczne cięcie pixie

W tej fryzurze stylista będzie musiał użyć zestawu grzebieni lub maszynek do strzyżenia, aby skrócić włosy po bokach. Jest to ekscytujący, ostry styl, który pasuje do nowoczesnej kobiety.

Fryzura na boba

Bob to klasyczna fryzura o różnorodnych możliwościach stylizacyjnych. Jest to fryzura krótka lub średnia dla kobiet (i okazjonalnie dla mężczyzn), w której włosy są zazwyczaj ścięte wokół głowy mniej więcej na wysokości szczęki, często z grzywką lub grzywką z przodu. Boba można ściąć na wysokości uszu, poniżej uszu lub powyżej ramion.

Przy niewielkim wysiłku możesz sprawić, że bob będzie wyglądał naprawdę fajnie. Jest to jeden z najprostszych w utrzymaniu stylów kobiecych. Wymaga jedynie niewielkiej ilości produktu, jeśli ma to zastosowanie, oraz kilku strategicznych ruchów suszarką, aby nadać jej nieco blasku. Wariacje na temat tego stylu są liczne.

Długi, falisty bob z kilkoma warstwami

Długi, falujący bob z kilkoma warstwami to raczej fryzura średnia niż krótka, ale nadal jest propozycją dla mniej ryzykownych kobiet. Jest to fryzura o ponadczasowym wyglądzie, która może stanowić świetny pomost między fryzurami krótkimi i średniej długości, gdy włosy wyrastają lub gdy kobieta przygotowuje się do krótszej fryzury. Długi, falujący bob z małymi warstwami to jedna z najlepszych fryzur dla wszystkich kształtów twarzy i typów włosów, a jeśli kobieta ma proste włosy, może je zmienić przy odrobinie wprawy z lokówką.

Długi bob z grzywką

Jeżeli kobieta ma gęste, proste włosy i lubi formalne fryzury, to ta fryzura sprawdzi się doskonale. Jeśli nie, powiedz klientowi, aby przygotował się do użycia prostownicy. Ten styl w bardzo przewidywalny sposób kształtuje twarz, wykorzystując jej naturalne proste linie. Grzywka nadaje oczom i kościom policzkowym blasku, a długie, proste boki przyciągają uwagę do podbródka i ust.

Daj nam znać, czy są jakieś inne krótkie fryzury, których klienci oczekują w Twoim salonie.

Powiązane artykuły:

1. Klucz do otwarcia salonu w Kolumbii.

2. Wzory i kształty paznokci akrylowych (najnowsze trendy).

Karolina Malinowska

Redakcja djokovic.pl

Zobacz również